Služby linkbuildingu

Nabízíme profesionální budování kvalitních zpětných odkazů, které zvýší Vašim stránkám návštěvnost a pozice ve vyhledávačích! Všechny naše služby jsou ověřené mnoha referencemi a pozitivními výsledky.

Na pravidelnou měsíční spolupráci nabízíme 10% slevu pro veškeré naše služby. Budování zpětných odkazů je tak nejvíce efektivní a přináší dlouhodobě největší efekt (objednávka).

 

Články

Články jsou oborově zaměřené texty, většinou o délce 1 NS (normostrana). Samotný článek se může týkat jednoho či více témat a většinou z něj vedou 3 odkazy na různé části Vašeho webu. Téma článku vždy vybereme podle samotného zaměření Vašeho webu tak, aby byl maximálně tématicky příbuzný a přirozeně lákal čtenáře k navštívení samotného webu.

Služba Cena
Sepsání 1 PR článku 1.000 Kč
Vložení článku na 1 tematický magazín 500 Kč
Vložení článku na 1 PR web 20 Kč
 

Komentování diskuzí

Komentujeme fóra a weby s tématikou podobnou vašemu webu. Příspěvky jsou vždy unikátní, navazují na předchozí konverzaci a obsahují odkaz na Váš web. Jsou vhodné pro budování značky i pro přímou návštěvnost z tématicky příbuzných webů. Po dokončení zašleme odkazy na zveřejněné komentáře.

Služba Cena
Vytvoření 1 komentáře 70 Kč
 

Tvorba obsahu

Vytvoříme zajímavý tématický obsah pro Vás magazín či blog. Přilákáme tím nové návštěvníky, kteří se později změní v zákazníky. Obsah můžeme rovnou i publikovat do Vašeho systému. Ideální je články publikovat pravidelně každý měsíc, to přináší dlouhodobě nejlepší výsledky. V případě potřeby pomůžeme i s tvorbou magazínu na systému Wordpress a jeho správným nastavením.

Služba Cena
Vytvoření 1 článku 1.000 Kč
 

Mikrostránky

Vytváříme úzce specializované weby podporující konkrétní produkt či službu. Díky konkrétnímu zaměření popíšou dané téma lépe a podrobněji, díky čemuž je mají vyhledávače a především lidé mnohem více rádi. Mikrostránky pomohou Vašemu podnikání přivedením dobře cílených návštěvníků přípravených nakoupit produkt či využít Vaši službu.

Služba Cena
Vytvoření 1 mikrostránky 4.000 Kč
 

Registrace do katalogů

Registrace do katalogů jsou základní formou budování zpětných odkazů. Informace o webu včetně odkazu na něj vložíme do katalogů primárně určených k vyhledávání webů podle oborových kategorií. Registrace nabízíme na samostatném specializovaném webu Registrátorka.cz

 

Další služby

Budování zpětných odkazů umíme také v anglicky a německy mluvicích zemích za orientační cenu 1,5-2 násobku českých cen. Kontaktujte nás prosím pro zjištění více informací.

Pro lepší vyhodnocování výsledků a strategické plánování nabízíme možnost sledování a reportování hlavních analytických parametrů návštěvnosti a zpětných odkazů na měsíční bázi.

Individuálně poskytujeme také překlady textů, záložkování, analýzy webů a další konzultace.

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@linkbuilderka.cz
Telefon po domluvě na e-mailu

Časté dotazy

Co dělat, když potřebuji radu?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem ohledně našich služeb na výše uvedené kontaktní údaje. Odpovídáme vždy obratem.

Jak nejrychleji objednat?

Pro objednání můžete využít online formulář na stránce objednávka nebo vše potřebné zaslat na náš e-mail a my začneme co nejdříve s budováním odkazů!

Kdy a jak se platí?

Po dokončení linkbuildingu Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem ani zálohovou platbu u většiny zakázek nevyžadujeme.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme vhodnou strategii budování zpětných odkazů.

S používáním webových stránek linkbuilderka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat