Služby linkbuildingu

Nabízíme profesionální budování kvalitních zpětných odkazů, které zvýší Vašim stránkám návštěvnost a pozice ve vyhledávačích! Všechny naše služby jsou ověřené mnoha referencemi a pozitivními výsledky.

Na pravidelnou měsíční spolupráci nabízíme 10% slevu pro veškeré naše služby. Budování zpětných odkazů je tak nejvíce efektivní a přináší dlouhodobě největší efekt (objednávka).

 

Články

Články jsou oborově zaměřené texty, většinou o délce 1 NS (normostrana). Samotný článek se může týkat jednoho či více témat a většinou z něj vedou 3 odkazy na různé části Vašeho webu. Téma článku vždy vybereme podle samotného zaměření Vašeho webu tak, aby byl maximálně tématicky příbuzný a přirozeně lákal čtenáře k navštívení samotného webu.

Služba Cena
Sepsání 1 PR článku 1.000 Kč
Vložení článku na weby 3. stran 2.200 až 20.000 Kč
Vložení článku na 1 tematický magazín 500 Kč
Vložení článku na 1 PR web 20 Kč
 

Komentování diskuzí

Komentujeme fóra a weby s tématikou podobnou vašemu webu. Příspěvky jsou vždy unikátní, navazují na předchozí konverzaci a obsahují odkaz na Váš web. Jsou vhodné pro budování značky i pro přímou návštěvnost z tématicky příbuzných webů. Po dokončení zašleme odkazy na zveřejněné komentáře.

Služba Cena
Vytvoření 1 komentáře 70 Kč
 

Tvorba obsahu

Vytvoříme zajímavý tématický obsah pro Vás magazín či blog. Přilákáme tím nové návštěvníky, kteří se později změní v zákazníky. Obsah můžeme rovnou i publikovat do Vašeho systému. Ideální je články publikovat pravidelně každý měsíc, to přináší dlouhodobě nejlepší výsledky. V případě potřeby pomůžeme i s tvorbou magazínu na systému Wordpress a jeho správným nastavením.

Služba Cena
Vytvoření 1 článku 1.000 Kč
 

Mikrostránky

Vytváříme úzce specializované weby podporující konkrétní produkt či službu. Díky konkrétnímu zaměření popíšou dané téma lépe a podrobněji, díky čemuž je mají vyhledávače a především lidé mnohem více rádi. Mikrostránky pomohou Vašemu podnikání přivedením dobře cílených návštěvníků přípravených nakoupit produkt či využít Vaši službu.

Služba Cena
Vytvoření 1 mikrostránky 4.000 Kč
 

Registrace do katalogů

Registrace do katalogů jsou základní formou budování zpětných odkazů. Informace o webu včetně odkazu na něj vložíme do katalogů primárně určených k vyhledávání webů podle oborových kategorií. Registrace nabízíme na samostatném specializovaném webu Registrátorka.cz

 

Další služby

Budování zpětných odkazů umíme také v anglicky a německy mluvicích zemích za orientační cenu 1,5-2 násobku českých cen. Kontaktujte nás prosím pro zjištění více informací.

Pro lepší vyhodnocování výsledků a strategické plánování nabízíme možnost sledování a reportování hlavních analytických parametrů návštěvnosti a zpětných odkazů na měsíční bázi.

Individuálně poskytujeme také překlady textů, záložkování, analýzy webů a další konzultace.

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@linkbuilderka.cz
Telefon po domluvě na e-mailu

Časté dotazy

Co to je linkbuilding?

Linkbuilding je získávání zpětných odkazů pro váš web za cílem zlepšení jeho pozic ve vyhledávačích a tím zvýšení jeho organické návštěvnosti. Připravili jsme také článek o tom, co to je linkbuilding.

Jak nejrychleji objednat?

Pro objednání můžete využít online formulář na stránce objednávka nebo vše potřebné zaslat na náš e-mail a my začneme co nejdříve s budováním odkazů!

Kdy a jak se platí?

Po dokončení linkbuildingu Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem ani zálohovou platbu u většiny zakázek nevyžadujeme.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme vhodnou strategii budování zpětných odkazů.

S používáním webových stránek linkbuilderka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat