Příspěvky a komentáře

Komentujeme diskuzní fóra a weby s tématikou podobnou vašemu webu. Příspěvky jsou vždy smysluplné a obsahují odkaz na Váš web. Vhodné pro budování značky i pro přímou návštěvnost z tematicky příbuzných webů.

Po dokončení Vám zašleme seznam webů, na kterých jsme přispívali do diskuze, texty komentářů a přímé odkazy na vytvořené komentáře.

Vyhledáme tematicky příbuzné weby, většinou diskuzní fóra, blogy či magazíny a sociální sítě, do kterých je možné vložit komentář s odkazem na Váš web. Vždy navazujeme na předchozí komentáře a doplňujeme diskuzi o zajímavý názor, ve kterém zároveň doporučíme návštěvníkům Váš produkt či službu nenásilnou formou tak, aby komentář vypadal přirozeně a byl pokud možno přínosný.

Ukázky realizace

Komentář s odkazem přes klíčové slovo:Komentář 1

Komentář s odkazem přes URL:Komentář 2

Komentáře mohou mít různé podoby a v současné době již vyhledávače indexují také neaktivní odkazy. To rozšiřuje dosavadní možnosti komentování na další weby, které dříve nebylo možné využít.

Cílové weby pro komentáře vybíráme přirozeně tak, aby byly tematicky co možná nejvíce příbuzné a rozšiřovaly bohatě odkazový profil webu. Při nutnosti omezit weby jen na ty s aktivními odkazy nebo ty které nepoužívají FB plugin pro komentáře musíme v obou jednotlivých případech zvýšit cenu o 20-50 % oproti ceníkové.

Ceník

Služba Cena
Vytvoření 20 komentářů 1.400 Kč
Vytvoření 40 komentářů 2.800 Kč
Vytvoření 60 komentářů 4.200 Kč
Vytvoření 100 komentářů 7.000 Kč
Zpět Služby linkbuildingu

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@linkbuilderka.cz
Telefon po domluvě na e-mailu

Časté dotazy

Co to je linkbuilding?

Linkbuilding je získávání zpětných odkazů pro váš web za cílem zlepšení jeho pozic ve vyhledávačích a tím zvýšení jeho organické návštěvnosti. Připravili jsme také článek o tom, co to je linkbuilding.

Jak nejrychleji objednat?

Pro objednání můžete využít online formulář na stránce objednávka nebo vše potřebné zaslat na náš e-mail a my začneme co nejdříve s budováním odkazů!

Kdy a jak se platí?

Po dokončení linkbuildingu Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem ani zálohovou platbu u většiny zakázek nevyžadujeme.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme vhodnou strategii budování zpětných odkazů.

S používáním webových stránek linkbuilderka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat