Tvorba obsahu

Obsahový marketing se stává velice silným nástrojem a každý kdo jej nevyužívám přichází zbytečně o zákazníky. Vytvoříme pro Vás poutavý obsah, který bude užitečný pro Vaši cílovou skupinu a bude jej vyhledávat. Díky tomu přilákáme na web návštěvníky, které je možné snadno proměnit v zákazníky.

Články můžeme rovnou publikovat do Vašeho systému a v případě potřeby pomůžeme i se samotnou tvorbou magazínu postavenému na systému Wordpress. Články mohou sloužit také pro firemní blog či oborový magazín, pro více informací nás prosím kontaktujte.

Články je nejlepší publikovat pravidelně každý měsíc, jedině tak přinášejí dluhodobé výsledky.

Ukázka realizace

Hry na počítač

www.hrynapocitac.cz

Magazín ze světa počítačových her, který dlouhodobě přináší zajímavé informace všem hráčům her. Zároveň vytváří komunitu, která se kolem her pohybuje. Díky tomu má skvělý dosah a je dlouhodobě dobře čtený. Obsah je velice úspěšný na sociálních sítích a přináší také návštěvnost z vyhledávačů.

Ceník

Služba Cena
Vytvoření 1 článku 1.000 Kč
Vytvoření 5 článků 5.000 Kč
Vytvoření 10 článků 10.000 Kč
Zpět Služby linkbuildingu

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@linkbuilderka.cz
Telefon po domluvě na e-mailu

Časté dotazy

Co to je linkbuilding?

Linkbuilding je získávání zpětných odkazů pro váš web za cílem zlepšení jeho pozic ve vyhledávačích a tím zvýšení jeho organické návštěvnosti. Připravili jsme také článek o tom, co to je linkbuilding.

Jak nejrychleji objednat?

Pro objednání můžete využít online formulář na stránce objednávka nebo vše potřebné zaslat na náš e-mail a my začneme co nejdříve s budováním odkazů!

Kdy a jak se platí?

Po dokončení linkbuildingu Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem ani zálohovou platbu u většiny zakázek nevyžadujeme.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme vhodnou strategii budování zpětných odkazů.

S používáním webových stránek linkbuilderka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat