Mikrostránky

Mikrostránky jsou úzce specializované weby podporující konkrétní produkt či službu. Díky úzkému zaměření mohou dané téma popsat lépe a podrobněji, nežli jiné weby. Vyhledávače a především potom lidé mají takové weby rádi. Mikrostránky tak mohou pomoci Vašemu podnikání v přísunu dobře cílených návštěvníků přípravených nakoupit produkt či využít Vaši službu.

Obvyklá doba realizace jedné kvalitní ministránky od nás je cca 2 týdny.

Ukázka realizace

Tvoje hvězda

www.tvojehvezda.cz

Podpůrný web k produktu "Pojmenuj hvězdu", který funguje jako landing page pro nově příchozí návštěvníky z vyhledávačů i z cílených reklam. Dosahuje vysoké konverzního poměru a do internetového obchodu přivádí pravidelně nové zákazníky.

Vysoký konverzní poměr

Díky specializaci na jedno konkrétní téma a vysoké použitelnosti a jednoduchosti dosahují naše miniwebu vysokého konverzního poměru. Jsou ideální jako landing page pro cílenou návštěvnost.

Aktualizace z XML

Pro naše minisites umíme zařídit také automatickou aktualizace cen či skladových zásob např. z XML výstupu pro zbožové porovnávače. Nemusíte se tak obávat, jestli máte na miniwebech vždy aktuální ceny.

Ceník

Služba Cena
Vytvoření 1 mikrostránky 4.000 Kč
Vytvoření 2 mikrostránek 8.000 Kč
Vytvoření 5 mikrostránek 20.000 Kč
Zpět Služby linkbuildingu

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@linkbuilderka.cz
Telefon po domluvě na e-mailu

Časté dotazy

Co to je linkbuilding?

Linkbuilding je získávání zpětných odkazů pro váš web za cílem zlepšení jeho pozic ve vyhledávačích a tím zvýšení jeho organické návštěvnosti. Připravili jsme také článek o tom, co to je linkbuilding.

Jak nejrychleji objednat?

Pro objednání můžete využít online formulář na stránce objednávka nebo vše potřebné zaslat na náš e-mail a my začneme co nejdříve s budováním odkazů!

Kdy a jak se platí?

Po dokončení linkbuildingu Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem ani zálohovou platbu u většiny zakázek nevyžadujeme.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme vhodnou strategii budování zpětných odkazů.

S používáním webových stránek linkbuilderka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat