Mikrostránky

Mikrostránky jsou úzce specializované weby podporující konkrétní produkt či službu. Díky úzkému zaměření mohou dané téma popsat lépe a podrobněji, nežli jiné weby. Vyhledávače a především potom lidé mají takové weby rádi. Mikrostránky tak mohou pomoci Vašemu podnikání v přísunu dobře cílených návštěvníků přípravených nakoupit produkt či využít Vaši službu.

Obvyklá doba realizace jedné kvalitní ministránky od nás je cca 2 týdny.

Ukázka realizace

Tvoje hvězda

www.tvojehvezda.cz

Podpůrný web k produktu "Pojmenuj hvězdu", který funguje jako landing page pro nově příchozí návštěvníky z vyhledávačů i z cílených reklam. Dosahuje vysoké konverzního poměru a do internetového obchodu přivádí pravidelně nové zákazníky.

Vysoký konverzní poměr

Díky specializaci na jedno konkrétní téma a vysoké použitelnosti a jednoduchosti dosahují naše miniwebu vysokého konverzního poměru. Jsou ideální jako landing page pro cílenou návštěvnost.

Aktualizace z XML

Pro naše minisites umíme zařídit také automatickou aktualizace cen či skladových zásob např. z XML výstupu pro zbožové porovnávače. Nemusíte se tak obávat, jestli máte na miniwebech vždy aktuální ceny.

Ceník

Služba Cena
Vytvoření 1 mikrostránky 4.000 Kč
Vytvoření 2 mikrostránek 8.000 Kč
Vytvoření 5 mikrostránek 20.000 Kč
Zpět Služby linkbuildingu

Kontaktní informace

Jan Pospíšil
Na Břevnovské pláni 1299/23, Praha
IČ: 86989782, Neplátce DPH

E-mail: info@linkbuilderka.cz
Telefon po domluvě na e-mailu

Časté dotazy

Co dělat, když potřebuji radu?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem ohledně našich služeb na výše uvedené kontaktní údaje. Odpovídáme vždy obratem.

Jak nejrychleji objednat?

Pro objednání můžete využít online formulář na stránce objednávka nebo vše potřebné zaslat na náš e-mail a my začneme co nejdříve s budováním odkazů!

Kdy a jak se platí?

Po dokončení linkbuildingu Vám na email zašleme fakturu za provedené služby. Platbu předem ani zálohovou platbu u většiny zakázek nevyžadujeme.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme vhodnou strategii budování zpětných odkazů.

S používáním webových stránek linkbuilderka.cz souhlasíte s využíváním cookies ve vašem prohlížeči.

Pokračovat